Wyświetl pojedynczy post
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2410
Stary 18.02.2011, 23:59
kreseq, musze Ci tylko powiedziec,że szanuję Cie na tym forum, że rozsadnie i uczciwie podchodzisz do dyskusji nie jak wiekszosc w Warszawie czy Poznaniu

a moze szanuje Cie za 0:3? nie no żart

ciesze sie , że są ludzie których pomimo że nie chce widzieć w moim mieście w roli przyjezdnych, potrafia podyskutować na forum, nie jak koledzy studio i ddp czy jakos tak

w poznaniu chyba sami nawzajem zacieraja sobie oczy, że nie są tacy sprzedajni jak jednak sa
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując