kreseq, musze Ci tylko powiedziec,że szanuję Cie na tym forum, że rozsadnie i uczciwie podchodzisz do dyskusji

nie jak wiekszosc w Warszawie czy Poznaniu
a moze szanuje Cie za 0:3

? nie no żart
ciesze sie , że są ludzie których pomimo że nie chce widzieć w moim mieście w roli przyjezdnych, potrafia podyskutować na forum, nie jak koledzy studio i ddp czy jakos tak
w poznaniu chyba sami nawzajem zacieraja sobie oczy, że nie są tacy sprzedajni jak jednak sa
