Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17378
Stary 18.02.2011, 23:47
To niekończące się budowlane pobojowisko widoczne na zdjęciu zaczyna mnie już przygnębiać. Pomyśleć, że gdyby nie było opóźnień, pewnie porządkowaliby teraz teren przy północnej :(
What's new?

Odpowiedz cytując