Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3859
Stary 18.02.2011, 22:13
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...reiko_w_akcji/

Filmik słaby. 3 minuty Pareiko broni strzały prosto w niego a w ostatnie 15 sekund puszcza dwa strzały lecące przy słupki. Nie wiem czy jest sens udostępniania nam takich kawałków.

Ja pier-dole.. statystycznie co drugi użytkownik tego forum ma problemy... narzekanie..

A co mieli posklejać najlepsze wycinki z jego interwencji i zrobić filmik na youtube?
Ciesz się że powstają jakiekolwiek materiały wideo..

post tego miesiąca ( bo na skale roku znajdzie się jeszcze wiele innych tego typu kwiatków )
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując