Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17374
Stary 18.02.2011, 22:03
Może nazwiecie mnie malkontentem, ale co mi tam, jako że jestem Polakiem to muszę sobie ponarzekać. Patrząc na poniższe zdjęcie jedno mnie zastanawia- sokoro mieli ten sam rozmiar (na oko to tak właśnie wygląda) flizów na posadzkę i ściany, to co im przeszkadzało żeby jedne i drugie dać w jednej linii? Takie zboczenie zawodowe, nieraz robiłem płytki i jak patrzę na to to mnie oczy bolą...


A tak poza tym, orientuje się ktoś po co to wylali?
Ostatnio edytowane przez simone : 18.02.2011 o godz. 22:10.


Odpowiedz cytując