Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8101
Stary 18.02.2011, 20:11
Velo napisał(a):Wyświetl post
Piłkarsko może nie, ale na pewno jeśli chodzi o otoczkę i kibiców to już zostawiamy ich z tyłu.
Jeśli chodzi o otoczkę i kibiców to oglądają nasze plecy już od dłuższego czasu... Mi chodzi też o poziom sportowy. Czesi dobrze szkolą młodzież (choć ostatnie wyniki ich reprezentacji wskazują na regres) i to jest jedyne w czym w tym momencie są lepsi od nas. Moim zdaniem Ekstraklasa także sportowo w ciągu najbliższych lat zdystansuje Gambrinus Lige.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując