Velo napisał(a):

|
Piłkarsko może nie, ale na pewno jeśli chodzi o otoczkę i kibiców to już zostawiamy ich z tyłu.
|
Jeśli chodzi o otoczkę i kibiców to oglądają nasze plecy już od dłuższego czasu... Mi chodzi też o poziom sportowy. Czesi dobrze szkolą młodzież (choć ostatnie wyniki ich reprezentacji wskazują na regres) i to jest jedyne w czym w tym momencie są lepsi od nas. Moim zdaniem Ekstraklasa także sportowo w ciągu najbliższych lat zdystansuje Gambrinus Lige.