Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2406
Stary 18.02.2011, 19:38
jeżeli słyszałeś wcześniej o Hubinku to szacunek, musisz naprawdę musisz znać się na piłce (bez podtekstów)

jakby Wisła ściągnęła Hubnika zamiast Genkova to delikatnie mówiąc nie byłbym zachwycony. Genkovem jestem w 100% usatysfakcjonowany (przynajmniej na chwilę obecną, nie chciałbym tego po sezonie odszczekać)

Jeżeli rozmawiamy o transferach przed rozegraniem przez danego zawodnika meczów w lidze, to muszę stwierdzić, że Wasz czeski napastnik nie wygląda za dobrze. A gadanie o tym, że jako napastnik gra od niedawna jest naprawdę zabawne, przez 10 lat nikt nie skumał, że on ma predyspozycje do bycia dobrym napastnikiem tylko wszyscy go stawiali na innych pozycjach. Dobre... Jak na moje oko było tak, że ustawili go w ataku bo nie miał kto grać i przez przypadek 'zaskoczył' w jednym klubie, ale to nie znaczy, że w Legii też będzie strzelał. Ryzykowne jest kupowanie napastnika, który w ataku gra od pół roku...


dla mnie też eot
Odpowiedz cytując