Hubnik od tego sezonu gra typowego napastnika wiec iloscia bramek prosze sie nie kierowac. Zanim ktos zacznie sie smiac lepiej sprawdzic

Tak, to jego pierwszy sezon jako typowy srodkowy napastnik wiec nie jest zle.
konaar - Idz przyciac komara bo smecisz strasznie. Hubnik nie jest no name no chyba ze dla Ciebie, czlowieka zamknietego w czterech scianach. Tak samo Melikson jest no name i Pareiko tym bardziej, Jaliens? Sadzac po wpisach wiekszosc w chwili gdy on gral w preprezentacji to szukala kaczki w wannie.
Radze ogarnac wlasne mysli. Oni sa dla wiekszosc moze i no name, ale dla ludzi interesujacych sie pilka ktos kto tak jak Melikson ma swietny sezon, czy jak Jaliens gral w reprezentacji, czy jak Pareiko kapitan Toma Tomsk, czy jak wreszcie Hubnik w polowie sezonu najskuteczniejszy gracz czeskiej ligi - dla ludzi traktujacych pilke jako swoje hobby i pasjonujacy sie nie tylko nasza kopana i LM tacy gracze sa znani.
Mysle ze EOT
