|
Melikson - beka, że nie jest żadną super gwiazdą -> wydźwięk tekstu negatywny
Jaliens - jakby napisali, że transfer do bani to by się ośmieszyli -> wydźwięk pozytywny
Pareiko - beka z tego, że powiedział o zainteresowaniu Celticu -> wydźwięk negatywny
Hubnik - w związku z wcześniejszą ich retoryką w pisaniu o transferach w naszej lidze powinno być szyderstwo, że Legia całe okienko szuka transferów i w połowie lutego jakiś no name z ogólną liczbą 30 bramek w karierze w wieku lat 28 przychodzi
bez napinki panowie, bo widzę że gul skoczył
|