Wyświetl pojedynczy post
stawski
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków/Brzesko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#711
Stary 18.02.2011, 18:50
Już nie mogę się doczekać Killzone 3. Jak na razie męczę B:BC2 podstawkę i Vietnam. Devil, a za zagranie on-line meczu z przyjacielem z PSN jest w nowej Fifie trofka? Tak z ciekawości pytam, bo już zapomniałem że mam gdzieś tę grę
Odpowiedz cytując