Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2396
Stary 18.02.2011, 18:41
konaar napisał(a):Wyświetl post
już sam news jest jakimś rodzajem 'podniety' bo zdaje się, że o wszystkich transferach w lidze nie piszą, można powiedzieć, że u nich wyróżnione newsem były tylko nieliczne w tym oknie
ale o co Ci chodzi? Może napisz, że weszło lubi Legię i jej słodzi. Pudło. Legia ciągle jest wyśmiewana przez ten serwis (a ściślej rzecz mówiąc KP jest wyśmiewane za swoje niekompetencje).

poczytaj sobie co weszlo pisze o Legii, masz tu zbiorczy temat o tym na forum
http://forum.legionisci.com/showthre...t=10187&page=8
Odpowiedz cytując