konaar napisał(a):

|
już sam news jest jakimś rodzajem 'podniety' bo zdaje się, że o wszystkich transferach w lidze nie piszą, można powiedzieć, że u nich wyróżnione newsem były tylko nieliczne w tym oknie
|
ale o co Ci chodzi? Może napisz, że weszło lubi Legię i jej słodzi. Pudło. Legia ciągle jest wyśmiewana przez ten serwis (a ściślej rzecz mówiąc KP jest wyśmiewane za swoje niekompetencje).
poczytaj sobie co weszlo pisze o Legii, masz tu zbiorczy temat o tym na forum
http://forum.legionisci.com/showthre...t=10187&page=8