Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2011, 17:55
Prezentuje się konkretnie. Czeska liga lata świetności ma za sobą, ale nadal są tam piłkarze, którzy potrafią grać.
Z drugiej strony czym tu się zachwycać. Tylko takie transfery jak Hubnik i Genkov powinny robić polskie kluby.
Budżety po 50-60 milionów a my dalej mamy siedzieć po uszy w bagnie i ściągać ogóry ?
..
Odpowiedz cytując