Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2011, 17:30
Velo napisał(a):Wyświetl post
Całkiem konkretny transfer, jestem zaskoczony. Ten Czech w końcu zagrał (troche) w reprezentacji czyli nie może być jakimś zupełnym ogórem, ale z drugiej strony Skorża miał już jednego Czecha który miał być wielką gwiazdą a co z tego wyszło to wiemy.
no rzeczywiście zagrał 60 minut.... mam ci wymienić szwadron ogórków którzy w naszej reprezentacji zagrali dłużej? Jest liderem strzelców ich ligi no to go selekcjoner sprawdził, jak w Legii będzie grał tak jak w ostatniej rundzie to pewnie jeszcze trochę występów w kadrze zaliczy, a jak będzie grał tak jak przez całą karierę to raczej nie.
Odpowiedz cytując