Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Velo
Junior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8098
Stary 18.02.2011, 17:26
Arked napisał(a):Wyświetl post
Biedaki jeszcze nie wiedzą, że nasza liga jest lepsza Ale na poważnie, w ciągu kilku sezonów zostawimy ligę czeską daleko w tyle. Wspomnicie moje słowa.
Piłkarsko może nie, ale na pewno jeśli chodzi o otoczkę i kibiców to już zostawiamy ich z tyłu.
Zapowiedź wiosny w Ekstraklasie -> http://www.youtube.com/watch?v=Ud7FCZ3OdKs
Odpowiedz cytując