Arked napisał(a):

Biedaki jeszcze nie wiedzą, że nasza liga jest lepsza Ale na poważnie, w ciągu kilku sezonów zostawimy ligę czeską daleko w tyle. Wspomnicie moje słowa.
|
Piłkarsko może nie, ale na pewno jeśli chodzi o otoczkę i kibiców to już zostawiamy ich z tyłu.