Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20872
Stary 18.02.2011, 17:22
jcts napisał(a):Wyświetl post
Jako że zbliża się runda wiosenna to chcę sobie dokupić Orange Sport. No i czy można dokupić OS do samego Multipakietu C+? Ile to kosztuje i gdzie moge zamówić?
dzwonisz pod numer, ktorego nie pamietam, ale koszutje 10pln i właczaja jakies 15minut po telefonie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując