http://legionisci.com/news/41519_Mic...gii_video.html
OMFG, Beret kupił napastnika, który ma w swojej sportowej karierze jakieś strzelone bramki
Gość miał rundę konia (12 goli), ale wcześniej blado (około 5 bramek na sezon), więc albo grał na innej pozycji, albo jest jednosezonowcem jak Matusiak. Dobra gra w Sigmie przybliżyła go do reprezentacji Czech, gdzie dwukrotnie wystąpił z ławy jesienią 2010.