Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8094
Stary 18.02.2011, 16:50
martonas napisał(a):Wyświetl post
Na pewno zapowiada się lepiej niż reszta waszych napastników Chociaż też jeszcze nie wiadomo czy gość nie miał po prostu rundy konia, bo w wczesniej jakąs zabójczą skutecznoscią nie grzeszył.

Z ciekawości wszedłem sobie na stronę Sigmy żeby zobaczyć co tamtejsi kibice mają o nim do powiedzenia i wszyscy piszą, że jeszcze by zrozumieli jakby gosc poszedł gdzies na zachód do lepszej ligi, ale na wypożyczenie do polskiej ?! ))
Biedaki jeszcze nie wiedzą, że nasza liga jest lepsza Ale na poważnie, w ciągu kilku sezonów zostawimy ligę czeską daleko w tyle. Wspomnicie moje słowa.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując