Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
8094
18.02.2011, 16:50
martonas
napisał(a):
Na pewno zapowiada się lepiej niż reszta waszych napastników
Chociaż też jeszcze nie wiadomo czy gość nie miał po prostu rundy konia, bo w wczesniej jakąs zabójczą skutecznoscią nie grzeszył.
Z ciekawości wszedłem sobie na stronę Sigmy żeby zobaczyć co tamtejsi kibice mają o nim do powiedzenia i wszyscy piszą, że jeszcze by zrozumieli jakby gosc poszedł gdzies na zachód
do lepszej ligi, ale na wypożyczenie do polskiej ?!
))
Biedaki jeszcze nie wiedzą, że nasza liga jest lepsza
Ale na poważnie, w ciągu kilku sezonów zostawimy ligę czeską daleko w tyle. Wspomnicie moje słowa.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Arked
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arked
Znajdź inne posty napisane przez Arked