Na pewno zapowiada się lepiej niż reszta waszych napastników

Chociaż też jeszcze nie wiadomo czy gość nie miał po prostu rundy konia, bo w wczesniej jakąs zabójczą skutecznoscią nie grzeszył.
Z ciekawości wszedłem sobie na stronę Sigmy żeby zobaczyć co tamtejsi kibice mają o nim do powiedzenia i wszyscy piszą, że jeszcze by zrozumieli jakby gosc poszedł gdzies na zachód do lepszej ligi, ale na wypożyczenie do polskiej ?!

))