Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8092
Stary 18.02.2011, 16:26
Na pewno zapowiada się lepiej niż reszta waszych napastników Chociaż też jeszcze nie wiadomo czy gość nie miał po prostu rundy konia, bo w wczesniej jakąs zabójczą skutecznoscią nie grzeszył.

Z ciekawości wszedłem sobie na stronę Sigmy żeby zobaczyć co tamtejsi kibice mają o nim do powiedzenia i wszyscy piszą, że jeszcze by zrozumieli jakby gosc poszedł gdzies na zachód do lepszej ligi, ale na wypożyczenie do polskiej ?! ))
Odpowiedz cytując