Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8089
Stary 18.02.2011, 15:52
Kelhar ma podpisac kontrakt. Dopiero wrocili ze zgrupowania wiec pewnie na dniach.

Co do Hubnika to ciekawie wyglada. Trzeba jednak przyznac ze runde zycia ma w tej chwili, a ma juz 27 lat.Zobaczymy co z tego wyjdzie.

PS: Bedzie gral z 7....

http://www.youtube.com/watch?v=Ws4GhigtkIU - tutaj te jego 12 bramek.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 18.02.2011 o godz. 15:55.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując