Kelhar ma podpisac kontrakt. Dopiero wrocili ze zgrupowania wiec pewnie na dniach.
Co do Hubnika to ciekawie wyglada. Trzeba jednak przyznac ze runde zycia ma w tej chwili, a ma juz 27 lat.Zobaczymy co z tego wyjdzie.
PS: Bedzie gral z 7....
http://www.youtube.com/watch?v=Ws4GhigtkIU - tutaj te jego 12 bramek.