Temat
:
(Tylko!) Zdjęcia z budowy stadionu
Wyświetl pojedynczy post
mariacz
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
468
18.02.2011, 15:47
Kafelki na północnej...
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ow_na_polnocy/
mariacz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mariacz
Znajdź inne posty napisane przez mariacz