Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3855
Stary 18.02.2011, 15:26
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jeśli szał to zdobywanie mistrzostwa to faktycznie, nie robią. Ale kręcą się tam blisko czołówki rokrocznie.
Z tego co kojarze, to przegrali z Legią w sparingu. Gdyby im zależalo to by tak nie odpuścili
Przecież Lokomotywa z Moskwy w ostatnim sezonie, tj. na zakończenie 2010 roku była dopiero 5 w swojej lidze. Mistrzem kraju został Zenit, potem CSKA, Rubin, Spartak i dopiero Lokomotiw. Przegrali ligę z wszystkimi najważniejszymi zespołami pokazującymi się w Europie. Dla mnie to szału to jednak nie robią.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując