StelmiOriginal napisał(a):

A mam pytanie do tych co mieli studniówke w Reducie. Czy tam jest jakas ochrona na wejsciu i sprawdzaja? Bo wiem ze w niektorych miejscach stoi wynajęta ochrona przez wlaściciela lokalu i macają dokładnie szukając flaszki... Bo słyszałem 2 sprzeczne opinie, stąd pytam
|
Byłem, nie sprawdzają nic, tylko czy Ci 'nie wystaje' flaszka z kieszeni albo coś. Polecam piersiówki wsadzić do garnituru
Co do wódki, to chyba powinienieś wiedzieć co lubisz skoro masz 18/19 lat