Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8083
Stary 18.02.2011, 14:46
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, Cracovii wiele nie pomoże nawet wygrana, a każda strata punktów Legii przybliża nas do mistrzostwa. Wole mieć mistrza i Cracovie w Ekstraklasie niż nie mieć mistrza i spadek innowierców.
Dokładnie! Ja osobiście w tym meczu jestem tylko i wyłącznie za Pasami. Ich zwycięstwo jest tylko korzyścią dla nas.
Odpowiedz cytując