mr_kwolf napisał(a):

|
Wiesz, Cracovii wiele nie pomoże nawet wygrana, a każda strata punktów Legii przybliża nas do mistrzostwa. Wole mieć mistrza i Cracovie w Ekstraklasie niż nie mieć mistrza i spadek innowierców.
|
Dokładnie! Ja osobiście w tym meczu jestem tylko i wyłącznie za Pasami. Ich zwycięstwo jest tylko korzyścią dla nas.