speedfashion napisał(a):

Te kontuzje to wcale nie taka dobra sprawa. Legia gra przecież z naszą sąsiadką...
Swoją drogą - że też jeszcze nikt się na tym Terziottim nie poznał...
|
Wiesz, Cracovii wiele nie pomoże nawet wygrana, a każda strata punktów Legii przybliża nas do mistrzostwa. Wole mieć mistrza i Cracovie w Ekstraklasie niż nie mieć mistrza i spadek innowierców.