|
Ja korzystałam z Ryanaira, ale z tego co pamiętam mail przyszedł do mnie chyba nawet jeszcze tego samego dnia. Przynajmniej nie pamiętam, żebym się jakoś strasznie wkurzała, więc wszystko poszło sprawnie ^^ Ale może poczytaj te wszystkie regulaminy, tam gdzieś powinno być napisane ile mają czasu na wysłanie tego maila.
|