Gwiaździsty napisał(a):

|
No to wprowadź k...wa wreszcie tą kartę zbilżeniową we wszystkich sklepach. Bo jak narazie jest tak jak opisałem, czyli blokada kasy. Czekanie jak terminal zaskoczy, potwierdzi, rachuneczki, wydruki.
|
Na 10 kas wystarczy jedna do placenia karta, chcesz idziesz i placisz Gotowka, chcesz to karta . Taki wielki problem.