Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17372
Stary 18.02.2011, 14:01
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to wprowadź k...wa wreszcie tą kartę zbilżeniową we wszystkich sklepach. Bo jak narazie jest tak jak opisałem, czyli blokada kasy. Czekanie jak terminal zaskoczy, potwierdzi, rachuneczki, wydruki.
Na 10 kas wystarczy jedna do placenia karta, chcesz idziesz i placisz Gotowka, chcesz to karta . Taki wielki problem.
,
Odpowiedz cytując