KOMINEK napisał(a):

|
Tak się zastanawiam, czy jest szansa, żeby wejścia na czyjś karnet. Znajomy pracuje na zmiany i czasem nie ma szans by pójść na mecz. Dotychczas jego córka chodziła za niego. Ciekawe jak teraz będzie i czy przy wpuszczaniu będą patrzeć na zdjęcia.
|
Wydaje mi się, że mogliby robić problem w drugą stronę, gdyby to ktoś starszy wchodził na bilet ulgowy. Ale tak jak powyżej, sądzę że nie ma szans aby sprawdzali każdemu czy wchodzi na swój karnet.