Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
duce!
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4205
Stary 18.02.2011, 13:57
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak się zastanawiam, czy jest szansa, żeby wejścia na czyjś karnet. Znajomy pracuje na zmiany i czasem nie ma szans by pójść na mecz. Dotychczas jego córka chodziła za niego. Ciekawe jak teraz będzie i czy przy wpuszczaniu będą patrzeć na zdjęcia.
Wydaje mi się, że mogliby robić problem w drugą stronę, gdyby to ktoś starszy wchodził na bilet ulgowy. Ale tak jak powyżej, sądzę że nie ma szans aby sprawdzali każdemu czy wchodzi na swój karnet.


"Unia Tarnów - Te słowa brzmią dumnie..."
Odpowiedz cytując