Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4204
Stary 18.02.2011, 12:48
Oficjalnie NIE ale sam wiesz jak to bywa na naszym stadionie. po pierwszym meczu wszystko się wyjaśni. przecież do tej pory też nie można było oddawać karnetu a różnią się one od nowych tylko zdjęciem. ja osobiście wątpię aby sprawdzali zdjęcia bo wyobraź sobie wchodzisz dociskasz karnet i co? ochroniarz prosi o ten karnet żeby porównać twarz? i tak 20 tys razy? chyba że kamery są wyposażone w porównywanie twarzy co jest jeszcze mniej prawdopodobne.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując