Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 18.02.2011, 12:24
Choroba, chorobie nie równa, kontuzja kontuzji...Czasami lepiej odpuścić by nie zaszkodzić drużynie

Wszystko też zależy od tego jak bardzo jest to poważna choroba/kontuzja, stan podgorączkowy czy coś podobnego przejdzie Ci w miarę szybko i w jakiś sposób można z tym grać na swoim poziomie.

Z kontuzją kolana (nawet lekką) nie jest się już takim zwrotnym, szybkim
Odpowiedz cytując