|
W Legii sytuacja wygląda nieciekawie( co mnie bardzo cieszy) zważywszy na brak transferów na tydzień przed rozgrywkami doliczając kontuzje to może być to dla nas bardzo korzystna sytuacja na początku rundy ale to tylko spekulacje. Rzeczywistość pokaże jak to się skończy.
|