Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11784
Stary 17.02.2011, 23:55
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
a co Cię to obchodzi?
nic mnie to nie obchodzi,poprostu śmiac mi sie chce jaki ten Dubieniecki ma tupet i takim tonem zwraca sie do Jarosława
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.02.2011 o godz. 23:59.