studio napisał(a):

Przy okazji, planujecie kiedyś otworzyć swój cały stadion?
|
No pewnie, otwarcie będzie takie jak u was- najpierw ochy i achy w mediach, koncert megagwiazdy na otwarcie, pokaz sztucznych ogni, a potem będziemy przy nim jeszcze dłubać ze dwa lata (czyli wszystkie ręce na pokład żeby tylko zdążyć przed Euro).
A tak poza tym to powoli pojawia się plecionka na Narodowym w stolycy, fajnie to wygląda
