Wyświetl pojedynczy post
simone
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Olkusz- z tego miasta, rzecz jasna...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 17.02.2011, 22:50
studio napisał(a):Wyświetl post
Przy okazji, planujecie kiedyś otworzyć swój cały stadion?
No pewnie, otwarcie będzie takie jak u was- najpierw ochy i achy w mediach, koncert megagwiazdy na otwarcie, pokaz sztucznych ogni, a potem będziemy przy nim jeszcze dłubać ze dwa lata (czyli wszystkie ręce na pokład żeby tylko zdążyć przed Euro).


A tak poza tym to powoli pojawia się plecionka na Narodowym w stolycy, fajnie to wygląda


Odpowiedz cytując