Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
tkwm
Member
Od: 05.2010
Offline
#
2386
17.02.2011, 22:38
Mam takie pytanie czemu jak usuwam sowjego posta ktorego kiedys napisałem to klikam usun posta a post nadal widnieje na stronie i gdy go znowu chce usunąc to sie nie da juz?
tkwm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tkwm
Znajdź inne posty napisane przez tkwm