|
Z tego co widziałem, a zajrzałem do tematu dopiero teraz to co chwilę pojawiał się nowy "kibic polskich drużyn", więc nie było sensu zostawiać tego tematu otwartego, aby rozrósł się do niebotycznych rozmiarów.
Lepiej otworzyć temat jutro, aby osoby, które mają coś na ten temat do napisania mogły podzielić się swoimi wrażeniami z tego meczu. Chyba, że komuś śpieszno wyrzucić coś z siebie to może sobie pospamować w innych miejscach gdzie żadne reguły nie obowiązują.
|