Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2383
Stary 17.02.2011, 22:20
Jak dla mnie ten temat zawsze w okolicach meczowo/pomeczowych był szambem , więc decyzje o zamknięciu również uważam za słuszną.Fajnie jakby były jakieś sztywne reguły odnoszące się specjalnie dla tego tematu.

Cytat:
Bo jeden z drugim pochwali (bo jest za co) Lecha ?
ważny jest też styl .
Odpowiedz cytując