Jak dla mnie ten temat zawsze w okolicach meczowo/pomeczowych był szambem , więc decyzje o zamknięciu również uważam za słuszną.Fajnie jakby były jakieś sztywne reguły odnoszące się specjalnie dla tego tematu.
Cytat:
|
Bo jeden z drugim pochwali (bo jest za co) Lecha ?
|
ważny jest też styl .