|
Takiego wysypu pokemonów Amiki dawno tu nie mieliście i trzeba to ostro tępić u podstaw, bo to choroba zaraźliwa. Kibice polskich drużyn (w domyśle Amiki) powinni znaleźć sobie fora zaczynające się na literki 'L", albo "C", albo ewentualnie "DISCO", a w ostateczności na forum tęczowej trybuny.
Decyzja o zamknięciu tematu moim zdaniem jak najbardziej słuszna.
|