Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2381
Stary 17.02.2011, 22:11
Takiego wysypu pokemonów Amiki dawno tu nie mieliście i trzeba to ostro tępić u podstaw, bo to choroba zaraźliwa. Kibice polskich drużyn (w domyśle Amiki) powinni znaleźć sobie fora zaczynające się na literki 'L", albo "C", albo ewentualnie "DISCO", a w ostateczności na forum tęczowej trybuny.

Decyzja o zamknięciu tematu moim zdaniem jak najbardziej słuszna.
Odpowiedz cytując