Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3846
Stary 17.02.2011, 21:40
Zmiana sparingpartnera wynika z faktu, że Arce bliżej do Łotyszy niż do Lokomotivu ;p


Poza tym w ostatnich latach dostawaliśmy solidny łomot od drużyn takiego pokroju , więc trzeba się nauczyc wkońcu wygrywac z teoretycznie słabyszm rywalem zagranicznym .

Generalnie dziwi mnie że Wisła w przerwie zimowej rozegrała tak mao spotkań kontrolnych . Zaledwie 5 spotkań to jest nic , jak na przerwę blisko 3- miesięczną
Ostatnio edytowane przez Karherop : 17.02.2011 o godz. 21:42.
Odpowiedz cytując