|
Wysyp wynalazkow w tym temacie naprawde niesamowity.
Jakis Hanys, jakis typ z olsztyna co juz byl ostrzegany dwa razy i dalej sprawdza cierpliwosc. Duzo was jeszcze? Uwierzcie ze wejscie do panelu moderacji i danie bana to jest 5 sekund roboty. Ktos chce jeszcze sie przekonac? Juz nudne jest co mecz innych druzyn w pucharach walkowanie tematu "dlaczego nie moge im kibicowac". Nikt wam nie broni. Ale ....a mac zrozumcie w koncu ze to jest forum kibicow Wisly, sa tu jakies reguly. Jak wchodzisz do budynku w ktorym jest zakaz palenia to tez zaczynasz negocjowac i pyskowac ze "przeciez ci wolno i kto ci zabroni"? Jest zakaz i sie dostosuj, jak nie potrafisz - do widzenia.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 17.02.2011 o godz. 21:54.
|