Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2377
Stary 17.02.2011, 21:32
Nikt ci nie broni, w domu mozesz kibicowac nawet Cracovii w meczu z Wisla ale nie szukaj dla takich zachowan aprobaty na FORUM KIBICOW WISLY.

Do czego to ....a doszlo zeby ktos byl na tyle bezczelny zeby apelowal o tolerowanie takich postaw. Mialem zamiar sobie odpuscic ale po takim czyms poleci zaraz pare banow i sie skonczy DDDD - dzien dobroci dla XXXXX
Ostatnio edytowane przez orzeu : 17.02.2011 o godz. 21:35.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując