felipe napisał(a):

No ale to niemożliwe, by Braga strzeliła ze 3? Bo nie ogarniam
|
A czy ja napisałem, że niemożliwe?
Niech Lechowi uda się 1 (jedna!) akcja to później już będzie obrona Częstochowy... po prostu 3 bramki to moim zdaniem już dużo... ale nie napisałem, że nie wykonalne do odrobienia dla Bragi!
Poza tym Lech musi coś strzelić...