Wyświetl pojedynczy post
Ikki
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Aleksandrów Kujawski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6791
Stary 17.02.2011, 21:31
felipe napisał(a):Wyświetl post
No ale to niemożliwe, by Braga strzeliła ze 3? Bo nie ogarniam
A czy ja napisałem, że niemożliwe?
Niech Lechowi uda się 1 (jedna!) akcja to później już będzie obrona Częstochowy... po prostu 3 bramki to moim zdaniem już dużo... ale nie napisałem, że nie wykonalne do odrobienia dla Bragi!
Poza tym Lech musi coś strzelić...
Odpowiedz cytując