Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6790
Stary 17.02.2011, 21:29
Donki napisał(a):Wyświetl post
No to jest naprawde zajebiste
No ale z czego się śmiejesz. Osobiście znam wiele osób którym bardziej odpowiada włąsnie taki klimat (oczywiście przyśpiewki też się zdarzają) w którym kibice obserwują akcje i na każdą jest reakcja. Tu bardzo dobry przykład boisk angielskich. Ja osobiście bardzo lubię gdy na meczu jest nasz "polski" doping ale rozumiem też osoby który postrzegają to inaczej.
Odpowiedz cytując