|
Niektórych dalej bolą te sukcesy. Niestety trzeba pogratulować sukcesu i liczyć na to ,że kiedyś wzbijemy się na ten poziom, bo póki co w każdy pucharowy czwartek nasi piłkarze mają przebieżki, a przygodę w europie kończą w momencie jak messi zażywa kąpieli w basenie z delfinami.
Wygrali i to trzeba im oddać. Nie ma się co napinać.
|