Wyświetl pojedynczy post
Hanys
Senior Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6786
Stary 17.02.2011, 21:28
Ale po co mam być na meczu Legii... nie jestem z Warszawy. Widziałem wiele meczów w tv i za kazdym razem na łazienkowskiej był monotonny doping - nie licząc raz odśpiewanego "sen o Warszawie"

Ja oglądając mecze Lecha czuję różnorodnosć jeśli chodzi o doping kibiców. Fajnie się ich słucha i tyle.
Odpowiedz cytując