Wyświetl pojedynczy post
hejR22
Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6781
Stary 17.02.2011, 21:20
amica jak zwykle fuks ehhh;/ ale dobrze jak nazbieraja sobie pkt do wspolczynika to za rok im pare pkt moze uciec ;d bo jezeli nie zagraja w pucharach;d wiec trzymajamy kciuki za polonie w-wa w meczu z amica oraz trzymy kciuki zeby nie zajeli 3 mejsca
Odpowiedz cytując