Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3845
Stary 17.02.2011, 21:14
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Szału też ostatnio w Rosji nie robią więc nie wiem czy tak od niechcenia by grali z Wisłą Kraków. Na pewno z punktu widzenia 'przedsezonowej napinki' lepiej by było pokonać Lokomotywę z Moskwy niż anonimowy klub z Łotwy.
Jeśli szał to zdobywanie mistrzostwa to faktycznie, nie robią. Ale kręcą się tam blisko czołówki rokrocznie.
Z tego co kojarze, to przegrali z Legią w sparingu. Gdyby im zależalo to by tak nie odpuścili
..
Odpowiedz cytując