Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2376
Stary 17.02.2011, 21:07
rav bez napinki naprawdę..
1.Możesz powiedzieć który punkt regulaminu złamały osoby, które w temacie " Europejskie puchary.." pochwaliły dobry wynik polskiej drużyny? Dlaczego od razu (podejrzewam,że flamengista) kasuje te posty?

2.Czy nie próbujecie zorganizować jakiejś akcji przeciwko trenerowi Maaskantowi za jak to nazwał flamengista "amikofilie"?
http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...b5249cf222203b

Jesteś inteligentnym człowiekiem, co wynika z twoich rzeczowych i merytorycznych postów, ale dlaczego pozwalasz, żeby to forum szło dzięki niektórym moderatorom w kierunku (długo szukałem nazwy) zawiści? Długo walczyłem z niektórymi forumowiczami o to by wolfy nie psuł forum,także in plus wg. mnie Framat, ale dlaczego nie wolno nam Polakom kibicować polskiej ekipie na arenie międzynarodowej?
Pytanie oczywiście retoryczne, bo nie ma na nie sensownej, nie podszytej nienawiścią i zawiścią odpowiedzi.
Odpowiedz cytując