Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6768
Stary 17.02.2011, 21:03
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Nie ma szans zeby Amikorz awansowal do pucharow grajac bez skrzydlowych.
Lepiej się nie wychylać z takimi twierdzeniami. Szans już nie było na awans z grupy LE. Im bardziej gada się o Lechu, że nie ma szans, nie awansuje, nie strzeli gola, to oni robią wszystko na odwrót.
Odpowiedz cytując