Maciuś napisał(a):

|
Nie ma szans zeby Amikorz awansowal do pucharow grajac bez skrzydlowych.
|
Lepiej się nie wychylać z takimi twierdzeniami. Szans już nie było na awans z grupy LE. Im bardziej gada się o Lechu, że nie ma szans, nie awansuje, nie strzeli gola, to oni robią wszystko na odwrót.