Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6767
Stary 17.02.2011, 21:02
Ogólnie słaby mecz, Braga też właściwie nie stwarzała większego zagrożenia, a Lech ma świetny wynik w kontekście rewanżu, bramka w Bradze byłaby w tej sytuacji milowym krokiem do awansu do kolejnej rundy. Może i z punktu widzenia kibica Wisły zwycięstwo Lecha nie cieszy, ale z punktu widzenia rankingowego te punkty Lecha w ogólnym rozrachunku są szalenie ważne, bo już sporo sporo jako liga na nich zyskaliśmy, pniemy się ostro w górę, a postrzeganie poziomu całej ligi też mimo wszystko jest istotne. Właściwie wszystko co teraz będą wygrywać działa dla nas in plus w rankingu, bo ligi porównywalne do naszej w zdecydowanej większości nie mają już na tym etapie swoich przedstawicieli.

Nie zgodzę się, że Gancarczyk grał słabo, właściwie popełnił tylko jeden poważny błąd w pierwszej połowie (wynikający z kiepskiej murawy generalnie, złe przyjęcie piłki), który wydaje się rzutował na ocenianie reszty jego występu, tak to w miarę solidny występ, dużo przechwytów, akcji z prawej strony Braga nie miała prawie w ogóle.
Odpowiedz cytując