Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
3843
17.02.2011, 20:59
BATE zremisowało z PSG 2-2, przy czym w pierwszym składzie Białorusinów wystąpiło 9 zawodników, którzy grali w pierwszym składzie przeciwko Wiśle. Ostatnią bramkę stracili w 89 minucie.
TYLKO WISŁA
rychu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rychu
Znajdź inne posty napisane przez rychu