Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
matkur
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
6762
17.02.2011, 20:54
kur..a, jestem kibicem Wisły z Wielkopolski, koledzy pojechali na ten mecz, miałem nadzieje że przegra amika i się pośmieje z nich a tu nici. ehhh, mam nadzieje że w rewanżu odpadną
matkur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matkur
Znajdź inne posty napisane przez matkur