aNouc napisał(a):

|
To raczej celowa akcja kibiców. Kpią z UEFA i ochrony na stadionach. Jeśli sprawdzą się moje przypuszczenia to akcja na duży +. Widać w .... żółtków w kotle więc pewnie jest coś na rzeczy.
|
Z UEFA tak, z ochrony nie bardzo bo to ich ludzie.